Mobirise Website Generator

ПРОГРАМАМи пропонуємо вашій увазі екскурсії та прогулянки на катерах, як звичайні прогулянки на катерах так і екскурсійні. Ви зможете побачити мальовничі райони дикої природи, архітектурний ансабль набережній лінії Києва, мости, і багато чого іншого, то, що наприклад, вам не об'їхати по пробкам і за цілий день. На обід ми можемо завести Вас в ресторан на ваш вибір. Або наприклад у вас вже є мета ми завжди підкажемо, як краще, і де краще.


На даний момент, ми можемо запропонувати Вам на вибір в оренду кілька варіантів катерів:


1. Темп - швидкісний роз'їзний катер, мотор Suzuki 70, місткість до 5 чоловік, використовується для перевезення групи людей і для буксирування воднолижників (вейк), атракціонів (плюшки, манта, куля і т.п.). Переваги не велика орендна плата, висока швидкість, достатня вантажопідйомність.


2. Hunter - швидкісний комфортабельний катер, мотор Suzuki 175, Пасажиромісткість до 10 осіб, використовується для VIP поїздок, здатний проходити великі відстані без дозаправок на приклад до Канева, має каюту, аудіо систему. Переваги представницький вигляд, відпочивати можна, як на березі, так і самому катері, може використовуватися в якості буксировщика парашута, лижника ...


Наші швидкісні катери здатні перенести вас в будь-яку точку узбережжя Дніпра з віддаленням від бази до 300 км. Катери управляються тільки нашими досвідченими судноводіями, які не перший рік займаються своєю справою і можуть показати вам цікаві місця, спланувати маршрут, підказати водний ресторан. Орендований катер може бути взятий в оренду, як на весь час, так і просто завести компанію в ресторан, а потім забрати, в цьому випадки вважається зворотний пробіг катера. На ваше замовлення ми можемо домовиться з рестораном про приготуванні їжі.


Ми розуміємо, що в нашій роботі головне краса, наші катери завжди подаються прибраними і чистими, як водії не задають зайвих питань і завжди охайні.


Для замовлення катери, бажано, попередньо передзвонити і узгодити час. Це дозволить вам гарантовано, зарание забронювати катер, а нам підготувати його для вашого мереприятий.


Мінімальний час оренди катера 30 хв.

АДРЕСА
Україна, м Київ
Оболонський р-н,
вул. Прирічна, 9,
беріг, м. Мінська

КОНТАКТИ

Email: denis@natalka-boat.kiev.ua

Тел.:+380 (44) 417-07-95

           +380 (44) 417-43-84

           +380 (44) 417-23-57

      www.natalka-boat.kiev.ua